VIDEO/ Vllaznia befasohet në mes të Shkodrës, realizon Egnatia

schedule17:32 - 21 Janar, 2022

schedule 17:32 - 21 Janar, 2022

Vllaznia është befasuar pesë minuta nga fundi i pjesës së parë, në ndeshjen kundër Egnatias në “Loro Boriçi”.

Një nga afrimet e janarit, Ilirid Ademi që la Laçin, ka ndëshkuar shkodranët pas një momenti pasigurie të vendasve.

Sulmuesi anësor nuk fali i vetëm me portierin Zogovic dhe e dërgoi topin në rrjetë. SHIKO VIDEON.  / abcnews.al