VIDEO/ Ardit Krymi shënon golin e 3000-të të Vllaznisë

schedule18:19 - 21 Janar, 2022

schedule 18:19 - 21 Janar, 2022

Vllaznia ka barazuar kundër skuadrës së Egnatias. Mesfushori Ardit Krymi ka realizuar golin numër 3000 të shkodranëve në Superiore.

Krymi ka realizuar me kokë pas një krosimi në zonë dhe ka befasuar skuadrën mike. SHIKO VIDEON

Për Egantian kishte realizuar në pjesën e parë sulmuesi Ilirid Ademi, pas një kundërsulmi të shpejtë. / abcnews.al