VIDEO/ Spektakël i Vllaznisë, Latifi “hesht” Teutën me golin e barazimit

schedule18:16 - 3 Dhjetor, 2021

schedule 18:16 - 3 Dhjetor, 2021

Vllaznia ka rikthyer baraspeshën në ndeshjen kundër Teutës, me anë të Liridon Latifit.

Një aksion fantastik i shkodranëve, me Da Silva që asiston dhe sulmuesi nga Prishtina nuk fali.

1-1 kur ka edhe 20 minuta lojë për t’u zhvilluar në stadiumin “Elbasan Arena”./ abcnews.al