VIDEO/ Aksident i rëndë në hyrje të Tiranës, detajet e para

schedule22:26 - 19 Mars, 2023

schedule 22:26 - 19 Mars, 2023

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Tiranës, pak minuta më parë.

Nga pamjet e siguruara nga ABC News, shihet se dy makina, një prej tyre “Volswagen” elektrik dhe një “Benz B Class”, kanë marrë dëmtime të konsiderueshme.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ndërsa nuk dihet ende nëse ka njerëz të lënduar.r.t/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal)