Teuta me formacionin tip, ndryshime te Vllaznia dhe Kukësi

schedule17:15 - 15 Janar, 2021

schedule 17:15 - 15 Janar, 2021

Kukësi-Vllaznia dhe Teuta-Bylisi janë ndeshjet e programuara për sot në Superiore, për llogari të javës së 15-të. Trajnerët e këtyre skuadrave kanë vendosur edhe në lidhje me formacionet që do të zbresin në fushë. Mungesat janë disa për shkak kartonësh, veç Teutës që ka hedhur në fushë formacionin e saj standard.

KUKËSI-VLLAZNIA
Kukësi: Tafa, Bytyçi, Hetemi, Lulaj, Dragoshi, Taipi, Ibraimi, Kotobelli, Matheus Leiria, Gashi, Eze. Trajner: Rraman Hallaçi
Vllaznia: Zogovic, Kruja, Adili, Imami, Isaevski, Krymi, Marku, Jonuzi, Imeri, Kalaja, Dilaver. Trajner: Thomas Brdaric

TEUTA-BYLISI
Teuta: Frashëri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kouros, Aleksi, Avdyli, E. Vila, L. Vila, Bregu, Krasniqi. Trajner: Edi Martini
Bylisi: Qirko, Ymeralilaj, Janku, Stojanovic, Hadroj,  Alexandre Garcia, Lorran, Ujka, Ntephe,  Mehmetllari, Spahiu. Trajner: Veljko Dovedan. /abcnews.al