VIDEO/ Shokohet Liverpool, Burnley e ndëshkon në Anfield Road!

schedule17:29 - 11 Korrik, 2020

schedule 17:29 - 11 Korrik, 2020

Është barazuar takimi mes Liverpool dhe Burnley, me të kuqtë e Jurgen Klopp që e kanë pësuar në minutën e 69-të të sfidës. Ishte sulmuesi Jay Rodriguez ai që barazoi shifrat në 1-1.

Një top i gjatë nga portieri Nick Pope ulet me kokë nga një ndër mbrojtësit e Burnley. Nga topi i ulur, përfiton Jay Rodriguez, që gjuan shumë bukur me të djathtën./abcnews.al

Premier League, java 35

Liverpool – Burnley  1-1
Robertson 34 / J. Rodriguez 69′