Të shtëna me armë pranë Universitetit të Shkodrës

schedule10:08 - 30 Nëntor, 2017

schedule 10:08 - 30 Nëntor, 2017

Nje person i pa identifikuar ka qëlluar me armë mëngjesin e së enjtes pranë Universitetit të Shkodrës në vendin e quajtur Truma e Dugajve te reja.

Burime për tvklan.al tregojnë se autori, identitetit i të cilit nuk bëhet i ditur ka qëlluar në drejtim të shënjestrës së tij, por fatmirësisht plumbat nuk e kanë kapur.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të identifikuar autorin dhe shkaqet e ngjarjes./abcnews.al