Rrahu motrën, arrestohet në Fier 38-vjeçari i shpallur në kërkim për dhunë në familje

schedule10:51 - 16 Gusht, 2022

schedule 10:51 - 16 Gusht, 2022

Një 38-vjeçar i shpallur në kërkim për “Dhunë në Familje” është arrestuar, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij.

Uniformat blu bëjnë me dije se 38-vjeçari me iniciale S.Gj është banues në Pishë, Fier.

Njoftimi i policisë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier kapën dhe ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim S. Gj., 38 vjeç, banues në Pishë, Fier, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij.

/abcnews.al/