Publiku mirëpret Show-n e Mustafa Nanos

schedule12:57 - 25 Maj, 2018

schedule 12:57 - 25 Maj, 2018

Publiku kryeqytetas mirëpriti mbrëmë stand-up komedinë e Mustafa Nanos. Për një orë e 30 minuta, gazetari dhe analisti i njohur, komunikoi pa doreza rreth seksit me spektatorin në sallën e Teatrit Eksperimental. Kjo shfaqje do të vazhdojë deri më 27 maj. /abcnews.al