Po raportonte live, gazetarja përplaset nga makina

schedule08:51 - 21 Janar, 2022

schedule 08:51 - 21 Janar, 2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një gazetare gjatë transmetimit live është goditur nga një makinë. Gazetarja nga Virxhinia po raportonte për kushtet klimaterike ndërkohë që u u përplas nga makina.

Në videon e publikuar shihet një makinë që  vjen në drejtim të saj duke e rrëzuar në tokë.


Gazetarja fatmirësisht është mirë dhe nuk ka pësuar lëndime, madje është ngritur në këmbë pas disa sekondash. Pavarësisht  se ishte e tronditur nga aksidenti, ajo iu rikthye punës duke raportuar për ngjarjen e cila mbeti përgjysmë për shkak të aksidentit të frikshëm.

/abcnews.al