Mustafa Nano flet hapur për seksin dhe komplekset seksuale

schedule17:15 - 24 Maj, 2018

schedule 17:15 - 24 Maj, 2018

Gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano rikthehet për herë të dytë me stund up komedi. Për 1 orë e 30 minuta, Nano ka zgjedhur të komunikojë me publikun pa doreza për seksin dhe komplekset seksuale në Teatrin Eksperimental. Por përtej seksit, Mustafa Nano ngre edhe shqetësime të tjera si patriarkalizmi, pabarazia mes gruas dhe burrit, apo problemet me ligjin dhe shtetin./abcnews.al