“Më pëlqen një femër e zhveshur”, Mustafa Nano tregon nëse do të flinte me Bora Zemanin

schedule19:16 - 10 Maj, 2022

schedule 19:16 - 10 Maj, 2022

Moderatori dhe analisti, Mustafa Nano ka deklaruar se këngëtarja, Lady Gaga i pëlqen shumë seksualisht.

I pyetur për moderatoret Bora Zemani dhe Ilda Bejlerin, ai u shpreh se nuk i njeh shumë, por me Gagën do donte të flinte një natë. Nano ka përmendur edhe këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Orën dhe Dua Lipën, e mes tyre ka zgjedhur këtë të fundit.

“Mua më pëlqen një femër e zhveshur, edhe Lady Gaga më intrigron si vajzë. Do doja të flija me Lady Gaga, më intrigon si tip. Bora Zemanin dhe Ilda Bejlerin nuk i njoh shumë si tip. Lady Gaga ka gjëra që më tërheq. Më tërheq kjo shqiptarja, Dua Lipa. Rita Ora më pak”, u shpreh ai në “Kojshia Show”./abcnews.al