Moti – E premte, 19 Prill 2019

schedule22:30 - 19 Prill, 2019

schedule 22:30 - 19 Prill, 2019

Vranësira të dendura reshje shiu dhe intervale me erë të fortë mbeten në Gadishulli Iberik. Ndërsa kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme dominojnë brigjet e Egjeut, Europën Qëndrore dhe Gadishullin Skandinav. Gjithashtu me kthjellime, vranësira të lehta paraqiten Ishujt Britanikë dhe Lindja e kontinentit.