EKSKLUZIVE/ Tregon Marsida Qatja: Çfarë folën Bledari dhe Dritani para breshërisë

schedule12:32 - 11 Tetor, 2019

schedule 12:32 - 11 Tetor, 2019

Marsida Qatja ka folur për ABC News me gazetaren Enkeleda Arapi dhe operatorin Adi Domi, në lidhje me ngjarjen që tronditi Kavajën ditën e djeshme ku mbetën të vrarë 1 person dhe mbeti i vdekur 1 tjetër.

Në prononcimin e saj për ABC News ndër të tjera Qatja tha se Bledar Toçi duhet të ngrihet në detyrë pasi po të mos kishte qenë për të do ishin të vdekur të gjithë./abcnews.al