Aksidentoi me makinë gjysh e nip, pranga 32-vjeçarit në Tiranë

schedule13:06 - 25 Mars, 2023

schedule 13:06 - 25 Mars, 2023

TIRANË – 32 vjecari me inicialet E.H është vënë në pranga në Tiranë, pasi ka aksidentuar me makinë, një 63-vjecar dhe nipin e tij të mitur.

“E. H., 32 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasin P. M., 63 vjeç, dhe nipin e tij të mitur 5 vjeç, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve” thuhet në njoftimin e policisë.