Zjarr në një pulari në Tiranë

schedule14:06 - 26 Gusht, 2019

schedule 14:06 - 26 Gusht, 2019

Një pulari është përfshirë nga flakët gjatë ditës së hënë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30 në Fushë-Farkë, në afërsi të Surrelit. Mësohet se ambienti ku ranë flakët janë në pronësi të shtetasit D.T.

Mësohet se si pasojë e zjarrit nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.  Rrethanat e zjarrit mbeten ende të paqarta.  Ndërkohë është ngritur një grup hetimor dhe po kryen veprimet në lidhje me zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al