Vllaznia-Kastrioti në fokus, sot luajnë edhe Dinamo e Skënderbeu

schedule10:07 - 18 Shtator, 2022

schedule 10:07 - 18 Shtator, 2022

Superiorja dhe Kategoria e Parë vijojnë garimin dhe në plan për ditën e sotme janë tre ndeshje të tjera.

Vllaznia kërkon të bëjë autokritikë pas humbjes me Egantian dhe në orën 17:45 zbret në fushë për të marrë tre pikët kundër Kastriotit.

Më parë do të luhen dy ndeshje të Kategorisë së Parë, nga ora 15:00. Dinamo-Burreli është njëra prej ndeshjeve, kurse tjetra Oriku-Burreli. / abcnews.al