VIDEO | Vërshëllima dhe “Rama ik”, çfarë ndodh në “Air Albania Stadium”

schedule20:56 - 17 Nëntor, 2019

schedule 20:56 - 17 Nëntor, 2019

Shqipëri-Francë ka nisur me probleme, teksa është vërshëllyer himni i miqve, ndërkohë që më parë tifozët janë kapur me kryeministrin Edi Rama.

Para nisjes së ceremonisë së inaugurimit të stadiumit, pati thirrje kundër kreut të qeverisë. Një grup tifozësh dëgjohen duke thirrur “Rama ik” dhe pamjet janë filmuar edhe nga ABC News. /abcnews.al