VIDEO/ Mbyllet pjesa e parë mes Tiranës dhe Vllaznisë, nuk ka fitues

schedule19:51 - 7 Dhjetor, 2022

schedule 19:51 - 7 Dhjetor, 2022

Tirana dhe Vllaznia po diskutojnë sot mes tyre trofeun e Superkupës së Shqipërisë.

Pjesa e parë është mbyllur 1-1. Vllaznia realizoi e para me Malën në minutën e 9′, ndërsa Patrick barazoi shifrat në 40′. /G.D abcnews.al/