VIDEO/ Kate Middleton i angazhohet familjes, përgatit tortë me fëmijët e saj

schedule22:47 - 5 Qershor, 2022

schedule 22:47 - 5 Qershor, 2022

Kate Middleton, pavarësisht përgjegjësive të saj si Dukesha e Kembrixhit, ka shumë përgjegjësi, por kohën e nevojshme ua kushton gjithmonë tre fëmijëve të saj.

Këtë herë, Kate Middleton ka dashur të ndajë foto nga shtëpia e familjes dhe konkretisht nga brenda kuzhinës, ku ka bërë një tortë me tre fëmijët e saj Princin George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis.

Dukesha e Kembrixhit është një nënë krenare për fëmijët e saj.

Fotot ishin nën mbishkrimin: “Ne pjekim ëmbëlsira për komunitetin lokal në Cardiff për t’i shijuar në një rrugë në festën Platinum Jubilee që po zhvillohet sot! Shpresojmë t’ju pëlqejë”./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)