Victoria Beckham shfaqet siç kurrë më parë: Trupat e dobët tani janë të modës së vjetër

schedule11:36 - 18 Maj, 2022

schedule 11:36 - 18 Maj, 2022

Vitet e fundit, shumica e femrave i duan format e tyre dhe tendencat priren të ndryshojnë edhe në kontekstin e rreptë të modës. Megjithatë, disa gra vazhdojnë të mbeten shumë të holla edhe të dobëta.

Një prej tyre është Victoria Beckham, e cila na ka befasuar me deklaratat e saj të fundit.

“Është e modës së vjetër të duash të jesh vërtet i dobët. Unë mendoj se gratë sot duan të jenë të shëndetshme dhe me kurbë”, tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Pas intervistës së saj me revistën Grazia , ajo foli për “gratë me vetëbesim” me të cilat shoqërohen fëmijët e saj.

“Ka shumë gra mbi peshë në Miami që ecin në plazh me rroba minimale dhe duken të shkëlqyera. Ata e tregojnë trupin e tyre me besim ”, tha ajo.

“Kam pasur gjithmonë frikë nga peshat, por tani i dua ato”, tha ajo për përpjekjen e saj./abcnews.al