Skuadra e Feyenoord mbërrin sot në Tiranë, marrin autobus me qira

schedule10:37 - 24 Maj, 2022

schedule 10:37 - 24 Maj, 2022

Skuadra holandeze e Feynoord pritet të mbërrijë sot në Tiranë, një ditë para finales së madhe të Conference League përballë Romës.

Ndryshe nga kundërshtari që zgjodhi të sjellë me traget në Shqipëri autobusin e saj zyrtar, skuadra holandeze ka vendosur të marrë një me qira.

Finalja e parë e këtij kompeticioni do të nisën në orën 21:00, dhe pritet të jetë një spektakël si brenda dhe jashtë fushe./abcnews.al