Shkëlqen me Laçin, Flamurtari synon Mazrekajn për t’u rikthyer në Superiore

schedule18:34 - 22 Prill, 2022

schedule 18:34 - 22 Prill, 2022

Flamurtari ka nisur të mendojë që tani për sezonin e ardhshëm dhe për këtë drejtuesit pritet të konfirmojnë lojtarët kryesorë.

Vlonjatët duan edhe të përforcohen dhe sipas Panorama-Sport ata po shohin për lojtarë në Superiore.

Nga më të pëlqyerit te Flamurtari është Mentor Mazrekaj, një nga lojtarët kryesorë të Laçit. Kuqezinjtë do tentojnë ta bindin anësorin e majtë në përfundim të këtij sezoni. / abcnews.al