Roma interesohet për mbrojtësin e Manchester United

schedule11:56 - 10 Gusht, 2022

schedule 11:56 - 10 Gusht, 2022

Një nga objektivat e Romës për repartin e mbrojtjes tashmë është dhe qendrori i Manchester United, Victor Lindelof.

29-vjeçari i pëlqen Mourinhos dhe kështu i shtohet listës së dëshirave ku në të ndodhet Zagadou, Tanganga dhe Baili./h.ll/abcnews.al