Rikthimi i Anbeta Toromanit me “Carmen“ dhe në  jurinë e ”Virtuozët“ në Tv Klan

schedule09:03 - 5 Shkurt, 2018

schedule 09:03 - 5 Shkurt, 2018

Balerina e njohur Anbeta Toromani në një intervistë për ABC News, rrëfen emocionet e kthimit para publikut shqiptar pas 15 vitesh me tangon, në operan “Carmen”. Gjithashtu ajo tregon edhe rreth të qënurit  në jurinë e spektaklit të zbulimit të talenteve të reja në Televizionin Kombëtar Klan “Virtuozët”./abcnews.al