Rama nxjerr foton me familjen në Vlorë, detaji që ra në sy

schedule17:32 - 2 Tetor, 2022

schedule 17:32 - 2 Tetor, 2022

Kryeministri Edi Rama ka vizituar bashkë me bashkëshorten e tij Lindën dhe djalin e vogël Zahon qytetin e Vlorës.

Tashmë siç dihet Vlora është në qytetet e preferuara të kreut të qeverisë, i cili zgjedh shpesh të kalojë fundjavën bashkë me familjen në jug të vendit.

Por ajo që bie në sy në foton e kryeministrit Edi Rama, është veshja e tij dhe familjes.

Siç shihet edhe në foto Edi Rama, Linda dhe Zaho janë veshur të tre me të zeza.

/Abcnews.al/