Prindërit i shesin djalin pedofilëve

schedule16:06 - 7 Gusht, 2018

schedule 16:06 - 7 Gusht, 2018

Një çift gjerman është arrestuar në Freiburg pasi ofruan të birin për favore seksuale në internet. Prindërit 48 dhe 39 vjeç, akuzohet se kishin abuzuar në mënyrë të përsëritshme me djalin e tyre vetëm 9 vjeç.

Të dy të akuzuarit janë dënuar secili me 12 vite heqje lirie. Tashmë i mituri ndodhet nën kujdesin e një familjeje birësuese. Dëminet gjithashtu përfshijnë akuza si: marrëdhënië seksuale me të mitur, pornografi dhe dhunim psikologjik të fëmijës. Gjithashtu i dënuar mbetet dhe një 33 vjeçar nga Spanja, i cili ishtë një tjetër abuzues i kontaktuar nga prindërit e 9 vjeçarit./abcnews.al