Presidente ndryshe nga të tjerat, agjentja seksi tenton të blejë klubin rumun

schedule22:58 - 29 Maj, 2020

schedule 22:58 - 29 Maj, 2020

Të pakta janë menaxheret femra në botën e futbollit. Anamaria Prodan është një prej tyre dhe bukuroshja rumune njihet si një modele e njohur dhe moderatore.

Jo vetëm kaq, pasi ajo po përgatitet të blejë një klub futbolli. Anamaria është e interesuar të blejë FC Hermannstadt, skuadër që garon në elitën e futbollit rumun.

47-vjeçarja ka shumë lojtarë në menaxhim, teksa më i njohuri është Adrian Mutu, ish-sulmuesi i njohur, sot në rolin e trajnerit. /abcnews.al