Kujtim Gjuzi thotë se u kërcënua për veshjen: Të mos guxojë njeri

10:22 | 28/10/201910:220

Edhe këtë radhë seanca plenare u nis nga deputeti Kujtim Gjuzi, që më shumë sesa për hallet e qytetarëve, shqetësohet për kërcënimet e shumta që i drejtohen atij.

Sot Gjuzi tha se ai ka marrë kërcënime për veshjen, dhe për këtë bëri përgjegjës Gramoz Ruçin.

“Ska bir nëne që të më kërcënojë mua, ta dini. Kam marrë kërcënime për veshjen”, u shpreh Gjuzi, ndërsa nuk mungoi as replica e Ruçit, që i kujtoi se respektimi i rregullores është kusht për të gjithë ligjvënësit.

Rudina Hajdari flet për viktima: Hynë në zyrë dhe më kërcënuan, merrni masa se do bëhet keq

“Mos ndalo autoshkollën përpara Kuvendit, respekto rregulloren sa i përket veshjes së nuk të kërcënon njeri ty”, tha Ruçi.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono