Një udhëtim me biçikleta në Lezhë, “Edicioni Veror 2020”

schedule20:23 - 1 Gusht, 2020

schedule 20:23 - 1 Gusht, 2020

“Edicioni Veror 2020” ditën e sotme ka udhëtuar në Lezhë.

Një udhëtim me biçikleta dhe me përshëndetje të përshtatura për këtë kohë pandemie gazetarja Irini Meçe së bashku me artistin Keler Sufja sjell momente qetësie, pamje të zonës turistike të ishullit të Lezhës.

Po ashtu janë ndalur në Kalanë e Lezhës si edhe kanë ndarë detaje historike të vendit dhe të trashëgimisë ilire.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon: