Një trajner kampion për Egnatian, shfaqet në stadium kundër Tiranës

schedule23:21 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 23:21 - 4 Dhjetor, 2021

Zekerija Ramadani është një nga kandidaturat më serioze për të marrë drejtimin e Egnatias.

Ish-trajneri i Flamurtarit, kampion në Kosovë me Trepça ’89, Feronikelin dhe Prishtinën, sot ishte në Rrogozhinë dhe ndoqi ndeshjen e vendasve me Egnatian.

Ai është në bisedime me drejtuesit e klubit të Superiore, por ende nuk ka një marrëveshje të nënshkruar. / abcneës.al