Makina bie në greminë në Krujë, humb jetën 52 vjeçari (video)

schedule14:32 - 17 Shtator, 2019

schedule 14:32 - 17 Shtator, 2019

Një makinë ka dalë nga rruga dhe përfundoi në greminë në afërsi të fshatit Mafsheq në Krujë. Për pasojë një person humbi jetën dhe 2 të tjerë mbetën të plagosur.

Policia njofton se ka humbur jetën shtetasi me iniciale Q.B. 52 vjeç, ndërsa u plagosën shtetasit me iniciale E.Z. 32 vjeç i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë dhe  B.K. 56 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Krujës nën kujdesin  e mjekëve. /abcnews.al