“Ishte elektorat votash”, Einxhelit s’i del inati me Donaldin: Nuk ja fal kur të dal jashtë

schedule20:41 - 22 Janar, 2022

schedule 20:41 - 22 Janar, 2022

Debatet vijojnë që të jenë të nxehta në shtëpinë e “Big Brother”. Në një bisedë mes banorësh, Arbri i tha Einxhelit se ajo jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” do të jetë sërish shok me Donaldin por moderatorja e mohoi këtë gjë duke u shprehur se nuk do ia fali Donaldit as brenda as jashtë.

“Në të dyja rastet unë prapë nuk ja fal gjënë që ka bërë, as jashtë as brenda kështu që nuk kam për të qënë. Nëse këtu brenda do të kishte qenë ndryshe dhe do kisha parë diçka ndryshe dhe konkluzionin do e kisha ndryshe nga ç’e kam pasur jashtë mbase kur të dilnim mund ti anashkalonim disa gjëra“, u shpreh ajo.

Në një bisedë me Tanin dhe Arbrin, Iliri ka folur për zinxhirin e shpëtimit të Donaldit. “Unë mendoj se ai nominim zinxhir ishte elektorat votash sepse vota e një banori të ri ka po aq rëndësi dhe peshë sa vota e një banori të vjetër”, tha ai.