Ish-opinionisti i “Big Brother” infektohet me Covid-19: Ata që më njohin e dinë

schedule08:38 - 11 Gusht, 2020

schedule 08:38 - 11 Gusht, 2020

Aktori i njohur me nofkën Virusi, apo ish-opinionisti i “Big Brother” ka deklaruar se është infektuar me koronavirus.

Basri Shala ka treguar përmes një postimi në ‘Facebook’ se ka bërë testin dhe ka dal pozitiv. Ai ka theksuar se është munduar të jetë strikt në respektimin e masave të vendosura në kuadër të pandemisë, por fatkeqësisht nuk ka arritur t’i shpëtoj virusit.

“Miq, Pas disa shqetesimeve qe i kisha, dje e kam ba testin. Para pak kohe me thirren prej IKSHP-se dhe m’kallxun qe jam njeri shume i mire dhe pozitiv. Ata qe me njohin e dijne sa shume kam pas kujdes, por me fund e leshova bajrakun. Ka shume kohe qe masken dhe distancen e kam respektu strikt”, shkruan Basriu./abcnews.al