“I kujt është faji tani o bir k…. ?”, mesfushori i Partizanit nuk përmbahet

22:32 | 28/02/202022:320

Aristoteles Romero ishte një ndër përforcimet e Partizanit në merkaton e verës. Mesfushori defensiv, i cili është aktivizuar në 16 ndeshje këtë sezon me kampionët në fuqi, erdhi në huazim nga Crotone, por ka përfunduar në skuadrën e dytë.

Trajneri italian e ka dërguar te Partizani B. Para derbit, tekniku i të kuqve se lojtari nga Venezuela nuk ka gjendjen e duhur fizike, ndaj po luan me skuadrën e dytë. Pas humbjes së thellë në derbi, 24-vjeçari ka postuar disa herë në rrjetet sociale duke u shfryrë totalisht.

LEXO EDHE: VIDEO/ Romero tërboi Adolfo Sormanin, me këtë veprim e ka prerë biletën

Tani kush e ka fajin bir k…. ?”, lexohet në njërën prej tyre, teksa lojtari latin vazhdon: “Zoti është perfekt“. Aristoteles nuk ndalet dhe poston edhe një tjetër mesazh: “Është ligj i jetës, kush bën keq, gjen keq“. /abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono