Hidhet shorti për sezonin e ri të Kategorisë Superiore, mësohen çiftet e javës së parë

schedule11:11 - 15 Korrik, 2022

schedule 11:11 - 15 Korrik, 2022

Në këto çaste është duke u hedhur shorti për sezonin e ri 22/23 të Kategorisë Superiore në ambientet e stadiumit kombëtar “Air Albania”.

Java e parë do të ketë disa përballje interesante si Laçi-Teuta dhe Kukësi-Tirana.

Të gjitha sfidat e javës së parë të Superiores:

PARTIZANI-EGNATIA

LAÇI-TEUTA

ERZENI-VLLAZNIA

KUKËSI-TIRANA

BYLIS-KASTRIOTI/ h.ll/abcnews.al