FOTOT/ Kush janë viktima dhe i plagosuri nga ngjarja në Kavajë

schedule10:30 - 10 Tetor, 2019

schedule 10:30 - 10 Tetor, 2019

Janë publikuar fotot e personit që mbeti i plagosur pas mesnate në Kavajë. Personi që shihni në foto është Bledar Toçi, punonjës i burgut në Durrës dhe Dritan Haxholli./abcnews.al

Dritan Hoxhalli

 

Bledar Toçi