FOTO/ Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital

10:21 | 10/10/201910:210

Këngëtarja më e re e skenës shqiptare Krusita është sëmurur dhe ka përfunduar bnë spital.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me njëpostim në Instastory.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e shtirë në krevatin e një spitali duke marë një serum.

“Edhe më thanë do ftohesh po s’mora vesh”, shkruan ajo duke treguar se fatmirësisht është duke kaluar vetëm një vizorë dhe jo një gjë serioze.

Krusita theu çdo pritshmëri, duke u bërë e njohur vetëm me publikimin e një kënge pjesmarrëse në festivalin ‘Keënga Magjike’.

Këngëtarja Krusita po përflitet në mendia shumë për një lidhje e kompozitorin Kledi Bahiti.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono