FOTO/Bleona i futet seriozisht aktrimit, në filmin e ri do të jetë një shefe e vërtetë

schedule15:56 - 14 Prill, 2021

schedule 15:56 - 14 Prill, 2021

Sukseset nuk kanë të ndalur për këngëtaren e njohur Bleona Qereti. Mesa duket ajo ka vendosur së fundmi të mos heq dorë nga aktrimi.

Këtë lajm të bukur e ka dhënë vetë Bleona përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet e veshur shumë sharmante. Ajo ka zbuluar se do jetë pjesë e një projekti të ri filmik dhe do luajë rolin e një ‘boss lady’.

Bleona ka bërë me dije se personazhi i saj do rë quhet Brooke, por nuk ka dhënë detaje më të hollësishme. Gjithçka mbetet për t’u ndjekur në vazhdim se për çfarë filmi bëhet fjalë, ku do xhirohet, e me kë./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B L E O N A (@bleona)