Fatmir Mediu: Opozita do të reagojë, nuk përjashtohet djegia e mandateve të deputetëve

schedule00:12 - 19 Dhjetor, 2017

schedule 00:12 - 19 Dhjetor, 2017

Fatmir Mediu i ftuar në “Mbrëmje në ABC News” nga Mirela Milori, sqaroi se përse Garda veproi gabim për pengimin e Berishës në foltoren e Kuvendit dhe përse Garda nuk veproi me urdhër të Ruçit.