Përplaset furgoni me nxënës në Tiranë

schedule14:24 - 17 Nëntor, 2021

schedule 14:24 - 17 Nëntor, 2021

Tiranë – Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur rreth orës 13:40 në Yzberisht.

Në këtë aksident janë përfshirë një furgon që transportonte disa nxënës shkolle me drejtues A. H si dhe një makinë me drejtues D. T.

Si pasojë kanë shkuar për kontroll mjekësor 1 mësuese dhe 13 nxënës, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar dëmtime fizike nga përplasja e mjeteve.

/abcnews.al/