Shpërthim i fuqishëm në qendër të Tiranës, dy të plagosur

schedule19:20 - 15 Shtator, 2020

schedule 19:20 - 15 Shtator, 2020

Një automjeti në Tiranë dyshohet t’i jetë vendosur tritol. Në pamjet e siguruara nga abcnews.al mund të shihet që një numër i madh personash dhe policia janë mbledhur në vendngjarje.

Abcnews.al mëson po ashtu se makina ka qenë në ecje ndërsa shënjestra ndodhet në gjendje të rëndë tek spitali i Traumës. Si pasojë e shpërthimit mbeti i plagosur edhe një shtetas italian. s.b/abcnews.al/