Çfarë po ndodh? Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri “thërrasin policinë”

schedule11:13 - 21 Gusht, 2021

schedule 11:13 - 21 Gusht, 2021

Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur, Arilena Ara, ka nisur punën për albumin e ri të quajtur “Pop Art”.

Mes shumë bashkëpunimeve që do të jenë pjesë e albumit, ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen është ai me Dafina Zeqirin.

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram, Arilena ka ndarë disa detaje të reja për duetin “Thirr Policinë”.

“Kudo unë & ti, “Thirr Policinë në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, videoja muzikore po vjen. Një javë deri kur të thërrasim policinë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos provokuese, në të cilën shfaqet shumë pranë Duffyt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Besohet që projekti i dyshes do pritet mirë nga publiku, marrë parasysh sukseset e dy artisteve./abcnews.al