Aksident në Vlorë, makina përplas burrin me fëmijën në biçikletë

schedule14:42 - 18 Maj, 2018

schedule 14:42 - 18 Maj, 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në segmentin e “Transballkanikes” në qytetin e Vlorës. Një automjet tip Benz ka përplasur një burrë dhe një fëmijë, të cilët kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spital. Policia ka kryer shoqërimin e drejtuesit të mjetet dhe po zbardh  ngjarjen./abcnews.al