Aksident në Lezhë, motoçikleta përplaset me makinën: 2 persona dërgohen në spital

schedule11:15 - 24 Shkurt, 2020

schedule 11:15 - 24 Shkurt, 2020

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti të ndodhur në hyrje të Lezhës. Mësohet se dy persona që udhetonin me motoçikletë goditën një “Mercedez” që po futej në një lavazh që ndodhej aty pranë.

Dy të plagosurit janë dërguar në Spitalin e Lezhës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.