Jozefina Topalli shfaqet si gjyshe me nipin në krah

11:34 | 12/12/201911:340

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli mëngjesin e sotëm ka postuar një foto të ëmbël me nipin e saj.

Ajo ndodhej në ambjentet e shtëpisë, ndërsa në foto shfaqet me djalin e vajzës në krahë.

Topalli duket se po e shijon shumë statusin e gjyshes, pasi vazhdimisht ndan me ndjekësit në Facebook, foto më nipin.

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono