Zhduket 40-vjeçari, familja denoncon e alarmuar në Abcnews.al

schedule22:54 - 17 Maj, 2022

schedule 22:54 - 17 Maj, 2022

Një person nga Fushë-Kruja prej dy ditësh është larguar nga shtëpia, kjo ka bërë që të alarmohet familja.

Një nga familjarët e 40-vjeçarit Fatjon Hushi, ka denoncuar në Abcnews.al, humbjen e të afërmit të tij, dhe kërkon ndihmën e qytetarëve për ta gjetur.

Hushi ditën që është larguar nga shtëpia ka qenë i veshur me sportiv dhe me një kapele të zezë.

Sipas familjarit nuk ka ndodhur asnjëherë më parë që Fatjoni të largohet nga shtëpia.

/Abcnews.al/