Zana Çela: “Carmen” rezulton produksioni më i suksesshëm

schedule16:10 - 30 Korrik, 2018

schedule 16:10 - 30 Korrik, 2018

Teatri i Operas dhe Baletit sëbashku me asamblin e valleve popullore ka bërë bilancin e pjesës së parë të këtij viti. Drejtoresha Zana Çela rendit në krye të preferencave duke ju referuar audiencës, operan “Carmen” e vënë në skenë nga Gëzim Myshketa./abcnews.al