Visjan Ukcenaj: Ja si më plagosi me thikë kolegu

18:30 | 29/06/201918:300

Aktori Visjan Ukcenaj i ftuar në “Thumb” ka folur për një incident që i ka ndodhur në Teatër. Një koleg i tij e ka plagosur me thikë pa dashje gjatë një shfaqje.

“Në Teatër na kanë ndodhur probleme dhe aksidente. Mua më kanë plagosur me thikë në 2013 në Teatër. E kam shenjë. Kemi qenë në provë gjenerale dhe salla ishte pothuajse plot.  Ka qenë një shfaqje komedi e zezë edhe personazhi në fund i hidhej për tu vetëvrarë personazhit tjetër sepse ai rrinte me një thikë dhe nuk donte ta vriste. Skena e fundit ishte që do t’i hidhesha atij dhe ai do ta ulte dorën kur t’i hidhesha. Ai u tremb kur iu hodha dha ai ngriti pak dorën dhe unë ndjeva një pickim. Por unë vazhdova sepse kisha një monolog për të bërë dhe ndjeja një gjë të ftohtë .. vazhdova monologun dhe ai zgjati dy minuta. Sa mbaroi monologu hap këmishën dhe shikoj një njollë të madhe me gjak. Ma bënë me cigare, shkova e mjekova dhe piva ca lëngje dhe shpëtova”./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono