VIDEO/ Reagon Vllaznia, barazohet rezultati në “Loro Boriçi”

schedule20:10 - 18 Tetor, 2021

schedule 20:10 - 18 Tetor, 2021

Pas golit të avantazhit në minutën e 5 nga Dinamo, Vllaznia ka reaguar dhe ka shënuar golin e baraimit.

Për vendasit topin në rrjetë e ka dërguar, Diagne në minutën e 16 pasi shfrytëzoi mirë një top të ardhur nga goditja e këndit. /abcnews.al